Laureaci

2016

Laureatami konkursu w 2016 roku w Krakowie zostali:

Kategoria “TRADYCYJNY BUKIET ZIELNY”

I miejsce – Anna Ruśkowska
II miejsce – Elżbieta Madyda
III miejsce – Barbara Bąchor

Kategoria “PROFESJONALNY BUKIET FLORYSTY”

I miejsce – Magdalena Miś
II miejsce – Łucja Mieszaniec
III miejsce – Barbara Jonak

Kategoria “MAŁY BUKIET”

I miejsce – Dorota Snoch
II miejsce – Wiktoria Balicka
III miejsce – Weronika Leleń

Laureatami konkursu w 2016 roku w Podstolicach zostali:

Kategoria “TRADYCYJNY BUKIET ZIELNY”

I miejsce – Agnieszka Władyka
II miejsce – Aneta Per
III miejsce – Barbara Kotas

Kategoria “MAŁY BUKIET”

I miejsce – Aleksandra Sikora
II miejsce – Jan Pietrzyk
III miejsce – Aleksandra Tomana

2015

Laureatami konkursu w 2015 roku w Krakowie zostali:

Kategoria “BUKIET TRADYCYJNY”

I miejsce – Stowarzyszenie Kryspinów

II miejsce – Sabina Czerniawska

III miejsce – Sylwia Kucharska

 

Kategoria “ZIELNA KOMPOZYCJA”

I miejsce – Krystyna Sikora

II miejsce – Monika Łowicka-Gręda

III miejsce – Małgorzata Ostachowska

 

Kategoria “MAŁY BUKIET”

I miejsce – Dorota Kozłowska

II miejsce – Weronika Leleń

III miejsce – Wiktoria Balicka

 

Kategoria “PROFESJONALNY BUKIET FLORYSTY”

I miejsce -Aneta Wójcik

II miejsce – Krzysztof Truszkowski

III miejsce – Anna Ruśkowska

 

Laureatami konkursu w 2015 roku w Podstolicach zostali:

KATEGORIA TRADYCYJNY BUKIET ZIELNY

I miejsce – Agata Stokłosa

II miejsce – Jadwiga Dymacz

III miejsce – Irena Stachura

KATEGORIA MAŁY BUKIET

I miejsce – Katarzyna Czop

II miejsce – Oliwia Per

III miejsce – Zuzanna Sołtys

2014

KRAKÓW
KATEGORIA TRADYCYJNY BUKIET ZIELNY

I miejsce – Urszula Wieczorek
II miejsce – Bernadeta Walczak
III miejsce – Środowiskowy Dom Samopomocy Wolbrom

KATEGORIA BUKIET MIEJSKI

I miejsce – Krzysztof Skowronek
II miejsce – Monika Łowicka
III miejsce Anna Ruśkowska

KATEGORIA MAŁY BUKIET

I miejsce – Wiktoria Balicka
II miejsce – Alicja Przyjemska
III miejsce – Izabela Mikulec

PODSTOLICE
KATEGORIA TRADYCYJNY BUKIET ZIELNY

I miejsce – Krystyna Wróbel
II miejsce – Sandra Dziedzic
III miejsce – Przemysław Żołnierczyk

KATEGORIA MAŁY BUKIET

I miejsce – Krzysztof Brach
II miejsce – Emilia Nowak
III miejsce – Filip Chlebda

2013

KATEGORIA TRADYCYJNY BUKIET ZIELNY

I Miejsce Monika i Jan Świdroń
II Miejsce Teresa Wiśnicka
III Miejsce Justyna i Teresa Ostrowskie

KATEGORIA BUKIET MIEJSKI

I Miejsce Bernadetta Walczak
II Miejsce Kazimiera Tomaszewska
III Miejsce Katarzyna Witek

KATEGORIA MAŁY BUKIET

I Miejsce Gabrysia Jazgar
II Miejsce Magdalena Tabor
III Miejsce Alicja Przyjemska

PODSTOLICE W GMINIE WIELICZKA, WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

I Miejsce Magdalena Lenik
II Miejsce Paulina Twaróg
III Miejsce Barbara Zając

KATEGORIA MAŁY BUKIET

I Miejsce Gabriela Kozioł
II Miejsce Iga Jaworska
III Miejsce Alicja Przyjemska

2012

KATEGORIA TRADYCYJNY BUKIET ZIELNY

I Miejsce Cecylia Gadowska z Kocmyrzowa
II Miejsce Katarzyna Ornat z Kryspinowa
III miejsce Tadeusz Górecki z Krakowa

KATEGORIA BUKIET ARTYSTYCZNY – KOMPOZYCJA KWIATOWA

I Miejsce Koło Gospodyń Wiejskich Biskupice
II Miejsce Hubert Lamański z Krakowa
III Miejsce Kamila Bielecka z Sieborowic

PODSTOLICE W GMINIE WIELICZKA, WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

I Miejsce Agata Gawor
II Miejsce Ewa Sołtys
III Miejsce Małgorzata Góralczyk

Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie wzięli udział w tegorocznej edycji konkursu Cudowna Moc Bukietów.

Download (PDF, 343KB)

Download (PDF, 368KB)

Download (PDF, 382KB)