Wyniki Konkursu Cudowna Moc Bukietów 2020

Download (TIFF, 2.49MB)

 

Ogłoszenie wyników

 

Zwycięzcami głównych nagród w kategorii bukiet Zielny Tradycyjny zostają:

Miejsca:

  1. Barczyk Bartłomiej
  2. Jonak Barbara
  3. Rejdych Anna

 

Bukiety nagrodzone Pucharem Sonika : Lekstoń Janina, Świdroń Jan i Monika, Konik-Korn Agnieszka, Miszczak Justyna, Norek – Kubeczko Mariola, Chrobot Lucyna

 

Wyróżnieni zostali:

Renata Filip, Jan Świgost, Krystyna Konieczna, Krystyna Knapik, Elżbieta Molenda, Krystyna Gajos, Maria Janus, Urszula Jarosławska, Maria Kałwa, Tadeusz Piwowarski, Alfred Zbrytek, Zofia Skowera, Elżbieta Słaboń, Marianna Dela, Monika Wójciak, Anna Kuczara-Kuraj, Iwona Budynek, Alicja Przyjemska, Agnieszka Nowak, Aneta Przyjemska, Maria Proszek, Maria Lorek, Danuta Morawiec, Barbara Wojtas, Aleksandra Sikora, Anna Drożyńska, Anna Jania, Iwona Sobczyk, Alicja Przyjemska, Elżbieta Orzłowska, Filip Kozioł, Ewa Orzłowska, Stefan Majewski, Barbara Czerniawska, Bernadeta Walczak, Bożena Marzec, Ewelina Proszek, Marta Oleksy-Dziubek, Koło Gospodyń Wiejskich Zalas, Jolanta Grzesiczak, Kamila Zając, Beata Wiejacha, Renata Laura Święch, Łucja Mieszaniec, Agnieszka Sadkowska, Dominik Daniec, Sylwia Pisarska, Katarzyna Gucwa, Jadwiga Dymacz, Dorota Drożyńska, Jolanta Kucala, Anna Pacuła, Maria Pucała, Zofia Socha, Justyna Polak, Magdalena Panczyk, Monika Socha, Elżbieta Madyda, Anna Polimąka, Natalia Nowak, Ewa Szydłowska, Bartosz Mazgaj, Krystyna Boroń, Bogusława Góralczyk, Regina Chlebda, Bożena Kaciczak, Monika Łowicka-Gręda, Środowiskowy Dom Samopomocy w Wolbromiu, Monika Kucharczyk, Antonina Lubera, Wiktoria Kusy, Stowarzyszenie Kryspinów, Paulina Gadek, Barbara Celarek, Justyna Pietraszko, Agata Baran, Urszula Woźniak, Janina Podgórska, Małgorzata Krzywicka, Agnieszka Gorgosz, Mirosława Tatomir, Józefa Rożak, Koło Gospodyń Wiejskich w Rzeszotarach (Teresa Gawor, Krystyna Kozioł, Krystyna Kuchta, Stanisława Kołodziejczyk, Halina Mączeńska, Janina Pomerańska, Maria Baran, Edyta Mączeńska, Edward Kołodziejczyk), Dorota Wójcik, Magdalena Wróbel, Ewelina Kowalska-Frączek, Klaudia Poniera, Janina Lekston, Alicja Pomierna, Marzena Chwast, Tomasz Drożyński, Anna Grybel, Piotr Drożyński, Sylwia Odrys, Izabela Patalong, Krzysztof Drożyński, Łukasz Mierzwa, Kamila Jakóbczak, Agnieszka Chachuła, Marta Wach, Joanna Szostek, Małgorzata Ostrachowska-Piątek, Katarzyna Barlik, Helena Szostek, Maria Szostek, Dorota Baster, Renata Woźniak, Katarzyna Skupień, Katarzyna Jania, Edyta Berowska, Genowefa Per

 

W kategorii bukiet Mały główne nagrody wędrują do miejsca:

  1. Polak Zofia
  2. Kuraj Julia
  3. Jedynak Franciszek

 

Nagrody specjalne zdobywają także:

Chachula Irena, Jakóbczak Jan, Karłowska Dorota, Konik-Korn Michalina i Faustyna, Miksa Zuzanna, Płaszewska Patrycja

 

Wyróżnieni zostali:

Ines Barczyk, Marcin Komorowski, Natalia Chrobot, Bartosz Firlej, Mikołaj Rejdych, Julia Rejdych, Lena Gałowicz, Magdalena Burek, Proszek Daria, Marcel Sikora, Martyna Jania, Dawid Karłowski, Julia Bąchor, Marcelina Baster, Łucja Leleń, Franciszek Sędzielarz, Stanisław Sędzilarz, Adela Panczyk, Hania Socha, Oliwia i Nikola Kaptur, Emilia Góralczyk, Alicja Kucharczyk, Tymon Wróbel, Julia Kadula, Magdalena Chyla, Michał Gądek, Elżbieta Tittor, Weronika Leleń, Małgorzata Tittor, Józef Tittor, Natalia Ornat, Zofia Baran, Martyna Ornat, Małgosia Rydlewska, Maria Misiołek, Karolinka Papaj, Hania Dymacz, Helena Wróbel, Nadia Wróbel, Klara Borkiewicz, Kaja Walotek, Teresa Chachula, Małgorzata Grąbel, Emilia Grybel, Natalka Wach, Karolina Szostek, Wiktor Berowski, Kacper Chlebda.

 

Specjalne podziękowania dla ludzi dobrego serca którzy pomogli innym zgłosić swoje bukiety przełamując bariery wieku, dostępu do internetu, niepełnosprawności i innych wykluczeni społecznych. W szczególności dziękujemy: Pani Magdalenie Zegarek pomagającej w zgłoszeniach klubowi Senior+ w Mostku, Panu Januszowi Baranowi ze Środowiskowego Domu Samopomocy ul. Teligi 26b w Krakowie przy pomocy w zgłoszeniu pracy zbiorowej, Pani Marcie Łapińskiej przewodniczącej KGW „Łapianka na obcasach w Łapach Dębowinie, KGW Nadziejowo.

 

Dziękujemy za udział w konkursie i mamy nadzieję zobaczyć się z Państwem na przyszłorocznej edycji CMB.

Używamy plików cookie do usprawnienia funkcjonowania witryny internetowej oraz polepszenia jakości świadczonych usług. Korzystanie z tej witryny internetowej oznacza zgodę na naszą politykę w zakresie używania plików cookie.

Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji na temat plików cookie znajdą Państwo w polityce cookies.

Tak, akceptuję